fbpx

Mis on PVC hall?

PVC hallid, mida nimetatakse ka PVC angaarideks ja kerghallideks, on tuntud oma mitmekülgsete rakendusvõimaluste, vastupidavuse, kiire tarne ja paigalduse, mobiilsuse ja paindlikkuse poolest. Enamasti kasutatakse PVC halli lao- või tootmisruumina. Halli saab tellida täpselt vajaminevas suuruses ning kivist või puidust hoone alternatiivina hoiab see kokku nii aega kui ka raha. Kerghallil on ettevõtja silmis palju häid omadusi, mis avavad võimalusi kiireks ja lihtsaks laienemiseks või uute ärivaldkondade arendamiseks.

PVC halli kasutusviisid tööstuses, logistikas, kaubanduses

Aina enam ettevõtjaid lahendab oma ruumiprobleemi ilmastikukindla, kuumtsingitud teraskonstruktsiooniga PVC halli abil.

PVC hallidel on lõputu hulk võimalikke kasutusviise, alustades lihtsamatest rakendustest nagu tuule- ja ilmastikukindlad laod ja hoidlad ning lihtsamad tootmis- ja müügisaalid, kuni väga eriliste suurüritusteks või spordivõistlusteks mõeldud lahendusteni.

Lisaks klassikalistele kasutusaladele tööstuses ja kaubanduses ladudena kasutatakse halle sageli ka logistikakeskustes kaupade käitlemise hallidena, sõidukite ja põllumajandustehnika garaažide ja hooldusruumidena, pakihallidena lennujaamades, laiendushoonetena restoranides, näituse- ja müügisaalidena, toidustööstuses pakendite laona, teenindustöökodadena, autorehvide, suuremate metalltoodete või puidutoodete hoidlana, erinevate väiksemate toodete riiulhoidlana jne.

Mis on PVC?

Polüvinüülkloriid ehk PVC on üks populaarsemaid plastikuid, mis on oma põhiolemuselt kõva, rabe materjal, kuid selle elastsust saab muuta plastifikaatorite lisamisega, mis teevad ta äärmiselt elastseks.

See, mida kasutatakse kerghallide kattena sarnaneb veoauto presendile. See PVC on varustatud rebenemiskindla sisemise võrkkangaga, mis on märkimisväärselt vastupidav. Suure kloorisisalduse tõttu on PVC erinevalt teistest plastikutest tulekindlam. Tugev materjal süttib alles 455 ° C juures.

PVC materjal annab hallile aastakümneid kestva kaitse ilmastiku ja UV kiirguse eest. Tuul, päike ja sademed ei saa materjali kahjustada ning see on äärmiselt vastupidav alkoholidele, õlidele ning isegi mõnele happele ja leelisele.

Hallitehase hallide PVC on valmistatud Saksamaa tootja kõrgeima kvaliteediga kangastest, millel on kõik nõutavad ohutuse ja leegikindluse sertifikaadid.

Kerghalli erinevad variandid: viilhall ja kaarhall

Nagu halli või angaari puhul ikka, on esimene eelis see, et ehitis ei vaja ühtegi sisemist sammast ega põiktala, mis võimaldab kasutada kogu kaetud ala. Sama kehtib nii viilkatusega halli kui kaarhalli puhul.

Külm või soe hall?

Isoleerimata hallid, nn ilmastikukaitse kerghallid pakuvad kaitset ilmastiku mõjude eest, näiteks puiduhoidlatena.

Soojustatud hallid sobivad ka klassikaliselt äri-, tootmis- või müügisaalideks. Sooja halli puhul kasutatakse erinevaid soojustusmaterjale, muu hulgas väga heade isolatsiooniomadustega sandwich-paneele.

Juurde on võimalik tellida küttesüsteemid, mis tagavad talvel kasutatavuse ja kliimaseadmed, mis tagavad suvel meeldiva temperatuuri.

Miks on PVC hall nii populaarne?

Tugevus ja vastupidavus

Kerghalli ehitamine on võimalik vundamendiga või ilma vundamendita peaaegu igasugusele pinnasele. Halli saab maapinnale kinnitada ankrutega, sõltuvalt nõuetest ja asukohast. See on kiire, lihtne ja odav. Kui ankurdamine pole erinõuete või kohapealsete olude tõttu võimalik, saab kaarhallid kinnitada ka betoonankrutega.

Tsinkterasest karkass annab hoonele tugevuse ja stabiilsuse. Tahkelt töödeldud ja kuumtsingitud terase puhul võib rääkida tavalistes tingimustes peaaegu piiramatust eeldatavast elueast.

Meie pakkumine sisaldab ainult halle, mis on vastavalt ehitusseadusele kohandatud kohalikule lume- ja tuulekoormusele. Need on pikaajalised konstruktsioonid (24-kuuline garantii, arvutatud kasutusiga vähemalt 20 aastat), mis põhinevad tõestatud ja heakskiidetud lahendustel.

Kiire tarne ja paigaldus

Üks suuri plusse kerghallide puhul on kohaletoimetamise ja kokkupaneku kiirus ning võimalus hiljem halli probleemideta laiendada.

Mobiilsus ja paindlikkus

Üks peamisi eeliseid püsiehitise ees on kerghalli paindlikkus ja mobiilsus. See tähendab seda, et hoonet saab hõlpsasti uuesti demonteerida ja uues paigalduskohas kiiresti püstitada.

Tellijal on äri edenedes võimalik muuta koduhalli pindala suuremaks, osta juurde halli lisamooduleid, tentkatet vahetada või parandada. Kerghallile on võimalik paigaldada rattad ja teisaldada uude asukohta logistilise võimekuse suurendamiseks.

Väiksemaid mudeleid saab tõsteseadmeid kasutades teisaldada nii sageli kui vaja.

Maksimaalne paindlikkus varustuse osas

Kerghalle saab tellida väga erineva suuruse ja ulatusega ning vastavalt vajadusele varustada. Aknad, uksed, kaldteed, sissepääsuväravad ja palju muud saab lisada ja ehitada vastavalt kliendi soovidele.

Näiteks spetsiaalselt paigutatud valgusribadega saab tagada optimaalse valgustuse ja töötingimused.

Koostöös ettevõttega Mysolar OÜ pakume päikesepaneelide paigaldamist. Ettevõtetele ja põllumajandus-ühistutele pakutakse ka soodsaid toetusi ning elektrihindade tõus teevad selle investeeringu sageli mõistlikuks sammuks.

PVC- kerghall on praktiliselt hooldusvaba

Kord aastas tuleks kontrollida konstruktsioone ja teha kindlaks, et kõik poldid ja kinnitused on omal kohtal ja tugevalt fikseeritud. Samuti kontrollida, et kattel poleks mehaanilisi vigastusi, samuti on vaja tähelepanu pöörata, et kate oleks tugevalt pingutatud.
Nagu igal ehitisel, tuleb ka siin jälgida talvel lume kogunemist. Ja üle kontrollida, et kinnitusköied – tehke kindlaks, et kinnitused, mis fikseerivad katet, oleks terved ja hästi peale tõmmatud.

PVC halli hind

Turul on lai valik erinevaid angaaride tüüpe – kattega ja metallist angaarid, puidust konstruktsioonid, erinevad täispuhutavad mudelid. Paljud ettevõtjad on öelnud, et neil on raske teha valikut.

Paljudele tunduvad metallist seintega angaarid ohutumad ja kindlamad kui PVC kattega angaarid, ja eks ta niimoodi ole ka. Kuid mõnel juhul võib metallikihi paksus olla 0.2- 0.4mm. Seda ei tohiks kindlasti võtta kui kindlat kaitset oma varale, samahästi võiks oma varandusele fooliumi ümber tõmmata. Varguste eest kaitsevad lõpuks ikkagi vaid korralikud turvasüsteemid.

Hea metallist angaar maksab kaks-kolm korda rohkem kui kattega angaar, mida meie pakume. Samas on turul pakkujaid, kes pakvad nii kõrgemat kui odavamat hinda.

Soovitame võrrelda pakkumisi tähelepanelikult: milline on raami konstruktsioon, kaarte vahede pikkus, torude paksus? Samuti soovitame müüjatelt küsida lisa, millest hinnavahed on tingitud, et saaksite parima hinnaga parima kvaliteedi.

PVC hallide paigaldamisele kehtib ehitusseadus

Ehitusluba tarvis suurema kui 60m2 ehitise või rajatise püstitamiseks ja ei ole vahet, kas tegu on PVC halli või mõne püsivama ehitisega. Ei loe ka see, et PVC hall on hõlpsalt demonteeritav või sellel puudub vundament.

Ehitusluba ei vaja ajutised – ürituste tarbeks paigaldatud telgid. Aastaringselt kasutuses olevad lahendused vajavad ehitusluba.

Väiksemad hallid, mida ei paigaldata tiheasustusalale, ei pruugi alati ehitusluba vajada – seda tuleb täpsustada kohalikust omavalitsusest.

Selle kõigega saame abiks olla!

Miks tellida PVC- hall Hallitehasest?

Meie kõige olulisem põhimõte ja lisandväärtus on klientide üksikasjalik nõustamine. Ainult nii saab optimaalset saali valmistada vastavalt kliendi soovile.

Enne hinnapakkumise tegemist püüame saada võimalikult täpse informatsiooni ehitise kohta. Rätsepalahendus sobib ettevõttele, kes soovib saada lahendust, mis sobib tema tarneahela protsessidele.

Tunneme põhjalikult logistikavaldkonda ning lisaks pakume klientide vajadustest välja kasvanud logistika ja laonduse optimeerimisega seotud teenuseid.

Meie arvates on kiiresti paigaldatavad PVC-hallid üks paremaid lahendusi laojuhtimissüsteemi korraldamiseks.

Aitame juhtida ja korraldada kaubasaadetiste vastuvõtmist, juurutada laoarvestusprogramme, arendada kaupade komplekteerimistegevust, koordineerida pakkimisprotsessi ja saadetiste väljastamist.

Võtke ühendust ning oleme abiks!

© 2020 Hallitehas. Kõik õigused kaitstud.