fbpx

Ettevõttest

Hallitehas on Oras Metall OÜ müügiüksus, mis tegeleb kõrgekvaliteeditasemega PVC viil –ja kaarhalle tootmise ja paigaldamise ning müügi ja turustamisega Eesti Vabariigis.

Melsum OÜ on registreeritud 14.08.1992.a. ja tema põhitegevus on ettevõtlus –ja logistikakoolituste korraldamine. Alates 16.06.2020.a oleme kaubamärk ORAS METALL ametlik esindaja ja meie abil leiate parimad lahendused lisaruumi võitmiseks ja ettevõtte arendamiseks. Pakume konsultatsioone sobiva tõstetehnika valikuks või laopinna paremaks kasutamiseks ja optimeerimiseks.

Oras Metall OÜ põhitegevuseks jääb edaspidi kerghallide tootmine ja erinevate metallkonstruktsioonide valmistamine ehitusettevõtetele ja eraisikutele.

PVC Kerghallid, mille alla kuuluvad viil -ja kaarhallid loovad lahendusi ostjatele:

  • põllumajandusettevõtted, kellel on vaja hoida traktoreid, kombaine, järelhaagiseid vms. põllumajandustehnikat vihma, lume jpt. karmide ilmastikutingimuste kaitseks;
  • tootmisettevõtted, kes vajavad hädasti lisapinda toormaterjali ladustamiseks või valmistoodangu hoiustamiseks. Lisapind aitab hoolega hoida nõutud tingimustes vastukaaltõstukeid ja teisi tõstetehnikat;
    transpordiettevõtted ja teised autopargi haldamisega tegelevad ettevõtted teavad, et hoolas peremees hoolitseb alati oma investeeringute eest ja on huvitatud, et vara väärtus püsiks pikema aja jooksul.
  • Kaubandusettevõtted, kes vajavad täiendavat külmladu, kas müügisaali või showroomi kaupade presenteerimiseks, parimate ostudiilide tegemiseks, kaupade ladustamiseks või hoopis ajutiseks hoiukohaks;
  • Tehnikahuvilised ettevõtjad või friigid, kes saavad kasutusse võtta ehitise, mille katuse alla saab garažeerida kalapüügipaate, lõbusõidujahte, uunikumautosid vms. vanatehnikat;
  • Messide korraldajad ja teised vaba aja sündmuste korraldajad saavad kiiresti tellida lisapinna, mis muudavad korraldamise lihtsaks, sest eksponante on mugavam paigutada katuse alla ja meelitada inimesi hulgaliselt kohale, vaba aega ja meelelahutust nautima.

SAADA MEILE PÄRING

Kui plaanite lähiajal ehitada PVC kerghalli või soovite saada lisainfot hallide või angaaride kohta, edastage meile päring läbi alloleva kontaktivormi. Täname!

© 2020 Hallitehas. Kõik õigused kaitstud.