fbpx

Millest sõltub PVC-viilhalli hind?

PVC-viilhall pole kataloogikaup, mida müüakse riiulist, vaid tellija personaalsest vajadusest lähtudes toodetud ja paigaldatud laopind.

Enne tellimist tasub mõelda järele, mis on tegelik majandustegevuse vajadus. Ühed vajavad PVC-kerghalli masinapargi, põllumajandustehnika või paatide hoiustamiseks, teised kiiresti valmiva ja nüüdisaegse laopinna saamiseks, kolmandad soovivad lisaruumi äritegevuse edendamiseks, kus remontida autosid, keevitada, teha liivapritsitöid, toota mööblit, korraldada isegi kunstinäitusi jne. Meie varasemate klientide seas on ka neid, kes on paigaldanud kerghalli kütteseadmed ja tegutsevad seal aktiivselt aastaringselt.

Hinnakalkulatsioon tugineb tegelikule materjali -ja töökulule. Püüame eelnevalt saada teada tellija visiooni ja pärast seda pakume tegelikku lahendust, arvestades, et ehitis jääb kestma pikaks ajaks.

Enne tellimist tasub mõelda läbi kõikvõimalikud küsimused, et hiljem poleks kahetsemist. Lihtsuse huvides lisan siia loetelu küsimustest, mis aitavad projekti korralikult läbi mõelda ja saada endale parim lahendus.

Mis on kerghalli laius, pikkus ja räästa kõrgus? Kas soovite õhemat või paksemat terasprofiili? Kas soovite tavalist kerghalli või vajate projekti, mis peab vastu põhjamaisele kargele kliimale?

Kas soovite profiili värvitult või kuumtsingitult? Millise paksusega PVC-kate tuleb paigaldada? Mitu ust on hallile vaja? Mis tüüpi ust on vaja (kardinuks, tõstuks, jalg(käigu)uks)? Mis pinnasele kerghall paigaldatakse? Missugused ettevalmistustööd tuleb teha enne paigaldamist? Missugune on kerghalli kinnitusviis pinnasele? Kas on vajalik järelmaks või liisinguteenus?

Veel jääb läbi mõelda ja planeerida asukoht kinnistul. Millise hoone juurde tuleb hall paigaldada? Kuidas sobib PVC-kerghall ettevõtte logistikastrateegiaga? Kuidas on planeeritud reka liiklus, kui toimub peale- ja mahalaadimine? Missugused alad lähevad kinni ajutiselt või mis jäävad püsivalt kauba või tootmaterjali alla? Missugune on tõstuki optimaalne sõidutrajektoor, kui ta teenindab erinevaid ettevõtte alal olevaid võtmepunkte?

Kas olete arvestanud, et kui teie ettevõtte müügimaht kasvab oluliselt, on vaja PVC-kerghallile tellida juurde pikendusmoodulid? Kas ja kui palju muutub pärast seda kinnistu liiklusskeem?

Hallitehas saab pakkuda seda kvaliteetsemat toodangut, mida täpsemalt on tellija tellimuse esitanud. Meie meeskonna varasem töökogemus ja erialased teadmised võimaldavad anda nõu, kuidas saate paremini korraldada laomajandust ning korraldada ettevõtte sise- ja välislogistikat. Lähtudes LEAN- või JIT-juhtimisstrateegiast on need olulised tegevused, et muuta oma ettevõte efektiivseks, suurendades sellega oma konkurentsivõimet ja võita juurde turuosa.

Täpne info on tänapäeva naftamaardla, millega saab võimendada iga ettevõtte majandustulemusi.

 

 

© 2020 Hallitehas. Kõik õigused kaitstud.